Förtroendevalda hos oss.

Jessica Källström (M)

Kontaktinformation

E-post:
jessica.kallstrom@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Socialnämnden Ersättare 2021-10-25 - 2022-12-31