Förtroendevalda hos oss.

Håkan Lindqvist (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Donationsstyrelsen Ersättare 2020-08-27 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-10-25 - 2022-10-15
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31