Förtroendevalda hos oss.

Karoly Hidvegi (V)

Kontaktinformation

E-post:
karoly.hidvegi@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-05-08 - 2022-10-15
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31