Förtroendevalda hos oss.

Pernilla Hjälte (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn-, utbildnings- och kulturnämnden Ledamot 2021-06-14 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-09-20 - 2022-10-15