Förtroendevalda hos oss.

Torbjörn Löfgren (S)

Kontaktinformation

E-post:
torbjorn.lofgren@flen.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn-, utbildnings- och kulturnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Donationsstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-10-25 - 2022-10-15