Kristina Jävergren (S)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.javergren@flen.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam patientnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-12 - 2022-10-15
Val- och jävsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31