Peter Munter (S)

Kontaktinformation

E-post:
peter.munter@flen.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn-, utbildnings- och kulturnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Gårdsjöstrand AB Ordförande 2020-10-22 - 2023-05-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2021-01-11 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens säkerhetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31