Göran Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
goran.olsson@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-11-29 - 2022-10-15
Val- och jävsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31