Förtroendevalda hos oss.

Anton Ragnarsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
anton.ragnarsson@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn-, utbildnings- och kulturnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-09-20 - 2022-10-15