Förtroendevalda hos oss.

Marie-Louise Olson (S)

Kontaktinformation

E-post:
marie-louise.olson@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31