Förtroendevalda hos oss.

Mari-Louise Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
mari-louise.andersson@flen.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn-, utbildnings- och kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31