Förtroendevalda hos oss.

Jaana Lahti Nordengen (S)

Kontaktinformation

E-post:
jaana.nordengen@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31