Förtroendevalda hos oss.

Teija Haavisto (S)

Kontaktinformation

E-post:
teija.haavisto@flen.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Donationsstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31