Björn Carlsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.karlsson@flen.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Socialnämnden 1:e v ordförande 2020-02-02 - 2022-12-31
Socialnämndens socialutskott 1:e v ordförande 2020-02-02 - 2022-12-31