Ulla Lindström (M)

Kontaktinformation

E-post:
ulla.lindstrom@flen.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-02-08 - 2021-09-19
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31